ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY VIKING GE 35 L

  1,869,00 zł

  Producent: VIKING
  Wysyłka:Brak informacji
  Produkt dostępny

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY VIKING GE 35 L - SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE W SKLEPIE STACJONARNYM.


  Cichy rozdrabniacz z wolnobieżnym walcem miażdżąco-tnącym.

  Cichy rozdrabniacz z wolnobieżnym zespołem miażdżącym przeznaczony do rozdrabniania gałęzi. Silnik elektryczny o dużej mocy 2,3 kW, opatentowany otwór w kształcie 4-listnej koniczyny i szeroki zespół jezdny, zapewniający stabilność. Do gałęzi o średnicy do ok. 36 mm.
  INNOWACJA FIRMY VIKING :

  - LEJ WSADOWY ( Z OTWOREM W KSZTAŁCIE 4-LISTNEJ KONICZYNY)- Firma Viking zaprojektowała praktyczny otwór w kształcie 4-listnej koniczyny dla efektywniejszego i bardziej komfortowego rozdrabniania bardzo rozłożystych gałęzi. Dodatkowy otwór prostokątny nadaje się doskonale do miękkiego materiału.

  - SYSTEM ZMIANY KIERUNKU OBRACANIA (L)- Ciche rozdrabniacze VIKING są wyposażone w system zmiany kierunku obracania umożliwiający szybkie i bezpieczne uwolnienie zablokowanych gałęzi.

  - WALEC TNĄCY - Sercem mocnych, cichych rozdrabniaczy ogrodowych VIKING jest specjalny zespół miażdżący z mocnym, wolnobieżnym walcem tnącym, który umożliwia dokładne i ciche rozdrabnianie gałęzi o grubości do 36mm z prędkością tylko 40 obrotów na minutę.
  DANE TECHNICZNE:
  MOC: 2.500  W
  MAKS.ŚREDNICA GAŁĘZI : 35 mm
  CIĘŻAR: 26  kg
  WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:  96  cm 

  art nr 6009 011 1120

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  ...jest pusty

  Producenci
  Infolinia

          22 757 69 77

  PN-PT     :   9.00  -  17.00  
  SOBOTA  :   9.00  -  14.00  Producent
  Powiadomienia

  ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY VIKING GE 35 L

  Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.