SIEWNIK UNIWERSALNY GARDENA COMFORT 800

  282,00 zł

  Producent: GARDENA
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny
  Waga:5.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  Z innowacyjnym walcem o dużej elastyczności dla dokładnego dozowania. Funkcja "biegu jałowego" kół : rozsiewa tylko przy pchaniu siewnika, przy ciągnięciu nic się nie wysypuje, co skutecznie zabezpiecza przed przenawożeniem.
  Do całorocznego zastosowania. Do rozsiewania : nawozów, nasion, wapna, zimą - środków antypoślizgowych i rozmrażających, soli i piasku.Ilość nawozu lub nasion można wyregulować za pomocą tabeli dozowania. Ułatwia to stosowanie zawsze właściwej  dawki.
  Koła o dużym profilu, dla zachowania stabilności na różnych rodzajach nawierzchni. 
  Siewnik wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, odpornego na korozję i uderzenia. Łatwy do czyszczenia także pod strumieniem wody. Posiada napęd na dwa koła dla łatwego prowadzenia. Stabilną, podwójną aluminiową rączkę. Praktyczną dzwignię dozowania na uchwycie z funkcją On/Off. Siewnik wyposażony jest w elastyczny walec dozujący do : równomiernego i precyzyjnego dozowania oraz rozsiewu różnorodnych substancji od drobno- do gruboziarnistych. Praktyczny kolorowy znacznik torów wysiewu pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć nadmiernego rozsiewu, zapobiegając wielokrotnemu wysypywaniu materiału w tym samym miejscu.W komplecie 2 pojemniki po 0,5 l oraz opakowanie białego proszku do oznaczania torów wysiewu. Barwnik jest nieszkodliwy dla środowiska i rozpuszcza się podczas deszczu. 
   Z uchwytem w kształcie litery  T dla wygodnego prowadzenia jedną lub obiema rękami. Możliwość przechowywania urządzenia w pozycji stojącej lub zawieszonego. 
  DANE TECHNICZNE:
  Zalecany do trawników o powierzchni do ok. 800  m2
  Duża szerokość rozsiewu 53 cm ( oszczędność czasu).
  Pojemność 20  L.
  Funkcja On/Off na uchwycie.
  art nr 435 
   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  ...jest pusty

  Producenci
  Infolinia

         +48 22 757 69 77

  PN-PT      :   9.00  -  18.00  
  SOBOTA   :   9.00  -  15.00  Producent
  Powiadomienia

  SIEWNIK UNIWERSALNY GARDENA COMFORT 800

  Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.