Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: %s. Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: %s. Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
  O firmie

   
  Centrum ogrodnicze " ZIELONE OGRODY "  zostało utworzone w 1991 roku przez Ryszarda Kapler i Marka Kapler.Firma  kontynuuje tradycję rodzinną dotyczącą  działalności w branży ogrodniczo - szkółkarskiej.

  Sklep zajmuje ok. 1000 m 2 powierzchni , dysponuje przestronnym parkingiem, a jego samoobsługowy charakter wpływa na wygodę i komfort zakupów. 

  Zarówno kierownictwo, jak i pracownicy "ZIELONYCH OGRODÓW " zapewniają nie tylko fachową, ale i rzetelną obsługę Klienta. Dzięki zakupionym u nas maszynom ogrodniczym, pielęgancja ogrodu staje się  prosta i bezpieczna.

  Prowadzimy serwis i sprzedaż części do maszyn takich firm jak: 
  Agroma, Al-Ko, Alpina, Cub Cadet, Castel Garden, Craftsman, Gutbrod, Honda, Mtd, Murray, Oleo-Mac, Stiga, Solo,  Stihl,  Viking, Yard-Man,  Wolf-Garten.

  ...jest pusty

  Producenci
  Infolinia

         +48 22 757 69 77

  PN-PT      :   9.00  -  17.00  
  SOBOTA  :   9.00  -  14.00  Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.