Regulamin

  I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1.1. Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów na stronie internetowej www.maszynyogrodnicze.com.

  1.2. Sprzedawcą jest firma Zielone Ogrody - Kapler Sp. J Marek Kapler Ryszard Kapler, z siedzibą w Konstancinie-Jeziornej przy ul.Warszawskiej 42 05-520 Konstancin - Jeziorna, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,  pod nr  KRS : 0000122203, NIP : 1230018122, REGON : 010586386.

  1.3. Podane w ofercie sklepu ceny, są cenami brutto w walucie polskiej.

  1.4. Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia  do negocjacji zapisów umowy ze sprzedawcą. Negocjacje dla swej ważności wymagają formy pisemnej.

   

  II. ZAKUPY PŁATNOŚCI I DOSTAWA

  2.1. Wszystkie zamówienia w sklepie są zamówieniami z obowiązkiem zapłaty.

  2.2. Na każdy sprzedawany towar sklep wystawia paragon lub fakturę.

  2.3 W przypadku braku dostępności zamówionego towaru na rynku, sprzedawca kontaktuje się z Klientem ( telefon, e-mail ) w celu dokonania zmiany w zamówieniu, anulowania zamówienia lub uzgodnienia orientacyjnego czasu jego realizacji.

  2.4. Sprzedawca udostępnia następujące formy płatności:

  przelew -  po zarezerwowaniu zamówionego towaru w sklepie internetowym, wysyłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy sklep przystępuje do realizacji zamówienia 

  pobranie - gotówka przy odbiorze towaru

  eraty  -  kredyt ratalny w Santander Consumer Bank 

  gotówka lub karta płatnicza - przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym

  2.5. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

   

  III. ZWROTY I REKLAMACJE

  3.1. W ciągu 14 dni od daty zakupu Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. 

  3.2. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, koszt odesłania zakupionego towaru ponosi Klient.

  FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  3.3. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w/w ustawie, jeśli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

  3.4. W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązań sprzedawcy należy odesłać na koszt własny na adres sklepu ( lub skontaktować się ze sklepem w celu zlecenia przez sprzedawcę odbioru towaru od Klienta ) :

  Zielone Ogrody - Kapler Sp.J

  Ul. Warszawska 42

  05-520 Konstancin-Jeziorna 

   3.5. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy, termin ten może zostać wydłużony do 30 dni.

  3.6. W przypadku gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszt dostawy do Klienta ponosi sklep, a koszty wysyłki reklamacyjnej zwracane są Klientowi.

  3.7. Produkty w ofercie sklepu objęte są 12 miesięczną gwarancją przy zakupie na firmę, 24 miesięczną gwarancją przy zakupie na paragon dla osoby fizycznej. Szczególne warunki realizacji gwarancji są okreslone w umowie wystawionej przez gwaranta.Towar posiadający gwarancję serwisu należy odesłać na własny koszt na adres podany na stronie sklepu.Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt sklepu przy naprawie gwarancyjnej lub na koszt Klienta - w przypadku naprawy poza gwarancją.

  3.8. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki prosimy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy  taśmy są zerwane, prosimy o nie  przyjmowanie przesyłki i szybki  kontakt ze sklepem  w celu wyjaśnienia sprawy.

   

  IV. POUFNOŚĆ I OCHRONA PRYWATNOŚCI

  4.1. Wszelkie dane uzyskane od Kupującego będą wykorzystane wyłącznie w celu realizacji zamówienia, a każdy Klient ma prawo do ich wglądu.

   

  V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  5.1. W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego ( oraz kodeksu postępowania cywilnego ), a w stosunku do Klientów również przepisy ustaw konsumenckich.

  5.2. Regulamin wchodzi w życie dnia 25.12.2014 

  ...jest pusty

  Producenci
  Infolinia

         +48 22 757 69 77

  PN-PT      :   9.00  -  17.00  
  SOBOTA   :   9.00  -  14.00  Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.